پاسخ‎جانانه شریعتمداری‎به سخنان‎خاتمی‎درباره‎کیهان

میعادگاه : کـــرج . محمدشهر . ابتدای عباس آباد.بیت المهــــــــدی (عج

منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
موضوعات
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودلینک دوستان
آخرین مطالب
دیگر موارد

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 2094
بازدید دیروز : 1503
بازدید هفته : 6126
بازدید ماه : 65573
بازدید کل : 897067
تعداد مطالب : 3392
تعداد نظرات : 51
تعداد آنلاین : 7

آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 3392
:: کل نظرات : 51

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 7
:: تعداد اعضا : 1

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 2094
:: باردید دیروز : 1503
:: بازدید هفته : 6126
:: بازدید ماه : 65573
:: بازدید سال : 314520
:: بازدید کلی : 897067
نویسنده : گمنام
جمعه 16 تير 1391

باشگاه خبرنگاران: حسین شريعتمداري درباره اظهارات سيد محمد خاتمي درخصوص روزنامه كيهان و طرح برخي ادعاها توسط اين چهره اصلاح‌طلب اظهار داشت: آقاي خاتمي مي‌گويد كيهان امروز با كيهاني كه ما دلمان مي‌خواست با آنچه آقاي خاتمي مي‌خواهد نسبتي ندارد؛ در اين باره بايد عرض كنم اينكه كيهان با آنچه آقاي خاتمي مي‌خواهد نسبتي ندارد باعث افتخار ماست و اگر كمترين نسبتي با ايشان داشتيم بايستي در حركت خود عميقا دچار ترديد مي‌شديم.

شريعتمداري افزود: اما كيهان با آنچه امام راحل مي‌خواستند همخواني دارد و اين آقاي خاتمي است كه با حضرت امام كمترين نسبتي ندارد مثلا ايشان در همين مصاحبه از نوشته‌هاي قبلي خود عليه نهضت آزادي ابراز پشيماني كرده است و حال آنكه حضرت امام‌(ره) به صراحت عليه نهضت آزادي موضع داشته و مي‌فرمايند «نهضت به اصطلاح آزادي طرفدار جدي وابستگي كشور ايران به آمريكاست و در اين باره از هيچ كوششي فروگذار نكرده است» و تاكيد مي‌فرمايند كه «نهضت آزادي صلاحيت هيچ مسئوليت دولتي يا قانونگذاري يا قضايي را ندارد.

مديرمسئول كيهان خاطرنشان كرد: حالا بايد از آقاي خاتمي پرسيد كيهان كه مواضع روشن و مستدلي عليه نهضت آزادي داشته و دارد،‌ با حضرت اما همخوان نيست يا شما كه دقيقا عليه نظر صريح آن حضرت موضع گرفته‌ايد؟

شريعتمداري در ادامه تصريح كرد: آقاي خاتمي در جريان فتنه آمريكايي ـ اسرائيلي 88 به گونه‌اي آشكار و بي‌پرده با منافقين، سلطنت‌طلب‌ها، ماركسيست‌ها و بهايي‌ها ائتلاف كرده بود؛ آيا حضرت امام (ره) طرفدار اين گروه‌هاي تروريستي و ضدانقلاب و اسلام بودند و آيا ‌جناب خاتمي مي‌تواند‌ ائتلاف اعلام شده خود با اين جريانات را انكار كند؟

مديرمسئول كيهان افزود: مگر حضرت امام نمي‌فرمودند هر چه فرياد داريد بر سر آمريكا بكشيد و مگر آمريكا و اسرائيل و انگليس دشمنان تابلودار امام و مرم اين مرز و بوم نبوده‌اند و در همان حال مگر آقاي خاتمي و دوستانش در جريان فتنه 88 به طور علني و آشكار در خدمت مثلث آمريكا، و اسرائيل و انگليس نبودند؟ مگر آقاي نتانياهو از خاتمي و دوستانش به عنوان بزرگترين سرمايه اسرائيل در ايران ياد نكرد؟ و مگر شيمون پرز درباره خاتمي و مدعيان اصلاحات با صراحت اعلام نكرد كه آنها به نمايندگي از سوي ما و آمريكا با نظام اسلامي درگير هستند؟ اين موارد كه قابل انكار نيست.

وي ادامه داد: بايد از آقاي خاتمي پرسيد آيا شما به دستور حضرت امام،‌ حداقل 2 بار با جرج سوروس سرمايه‌دار صهيونيست و عامل كودتاهاي مخملي ملاقات كرده بوديد؟ آيا اهانت به ساحت حضرت اباعبدالله (ع) در روز عاشورا، آتش زدن مسجد، قتل بسيجيان، شعار به نفع اسرائيل و آمريكا، اهانت به حضرت امام (ره) و دهها جنايت ديگر كه جناب خاتمي و دوستانش مرتكب شده‌اند، قابل انكار است و آيا آقاي خاتمي بعد از اين همه وطن‌فروشي و جنايت هنوز هم مدعي خط امام است؟!

شريعتمداري اظهار داشت: ما نياز آقاي خاتمي در حمله به كيهان را درك مي‌كنيم؛ ايشان حمله به كيهان را براي مصرف خارجي مي‌خواهد و اين حمله را براي سرويس‌هاي اطلاعاتي بيگانه و گروه‌هاي ضدانقلاب هم‌پيمان خود فاكتور مي‌كند چرا كه خاتمي بعد از شكست فتنه 88 با ماموريت جديد در پي نزديك شدن به نظام است و شركت وي در انتخابات مجلس نهم در حالي كه در انتخابات رياست جمهوري دهم ادعاي تقلب كرده بود، خشم گروه‌هاي ضد انقلاب را برانگيخته است، شما با مراجعه به نشريات و سايت‌هاي اين جريانات مي‌بينيد كه در يك كلام مي‌گويند آقاي خاتمي شما با كليد واژه تقلب ما را به خيابان‌ها كشيدي و اكنون آواره و پناهنده به كشورهاي خارجي كرده‌اي. اگر ادعاي شما درباره تقلب دروغ بود چرا باعث آوارگي ما شدي؟ و اگر هنوز آن ادعا را واقعي مي‌داني چرا در انتخابات مجلس نهم شركت كردي؟

مديرمسئول كيهان گفت:‌ خاتمي امروزه شخصيت تحقير شده است و براي فرار از اين تناقض به كيهان حمله مي‌كند و از اين طريق براي جريانات بيروني پالس مي‌فرستد كه ببينيد، من هنوز هم مثل دوران فتنه، ضد‌نظام هستم.

مديرمسئول كيهان در ادامه متذكر شد: آقاي خاتمي سعي داشت شركت در انتخابات مجلس نهم را به صورت نيمه پنهان انجام دهد تا مانند ساير اقدامات ايشان در هر دو سو قابل خرج كردن باشد. و به همين علت يك نقطه دورافتاده را براي راي دادن انتخاب كرد كه لو رفت و خاتمي ادعا كرد كه در انتخابات مجلس به جمهوري اسلامي ايران راي داده است كه اين دروغ محض است چرا كه ايشان و ساير اراذل و اوباش هم‌پيمان فتنه‌گران در جريان فتنه 88 به گونه‌اي آشكارا و مقابل دوربين‌ها قيد «اسلامي» را از تابلوي جمهوري اسلامي ايران خط زده و فيلم آن را به عنوان سند افتخار! براي بي‌بي‌سي و VOA فرستاده بودند بنابراين در حالي كه خاتمي آشكارا قيد اسلامي را خط مي‌زند، معلوم است كه نمي‌تواند راي پنهان خود را به جمهوري اسلامي داده باشد.

شريعتمداري يادآور شد:‌ آقاي خاتمي در انتخابات مجلس نهم به چند تن از نامزدهاي مدعي اصلاحات راي داده بود و اين نشان‌ مي‌دهد ايشان باور دارد كه تك‌تك‌ آراء خوانده شده و در نتيجه موثر خواهد بود و به همين علت ايشان و تقريبا همه آنهايي كه ظاهرا انتخابات را تحريم كرده بودند در انتخابات شركت كرده و به طور پنهان نام نامزدهاي اصلاح طلب را به صندوق انداختند كه البته انتخاب نشدند.

آيا ملاقات خاتمي با جرج سوروس صهيونيست و توطئه عليه مردم ايران، بداخلاقي است؟

شريعتمداري در پاسخ به اين پرسش خبرنگار باشگاه خبرنگاران كه خاتمي گفته است "بداخلاقي‌هاي جامعه كنوني توسط روزنامه كيهان اشاعه پيدا كرده است"، گفت: اين ادعايي است كه سرويس‌ها و رسانه‌هاي بيگانه عليه كيهان مطرح مي‌كنند و سوال ما اين است كه كدام خبر كيهان خلاف واقع بوده است؛ آيا ملاقات خاتمي با جرج سوروس صهيونيست و توطئه عليه مردم ايران، بداخلاقي است يا افشاي آن ‌از سوي كيهان؟ آيا روشنگري كيهان درباره كمك‌هاي مالي كلاني كه خاتمي براي فتنه 88 از ملك عبدالله سعودي و برخي سران كشورهاي اروپايي دريافت كرده بود، بداخلاقي است؟ و يا وطن‌فروشي ايشان و دوستانشان.


مدير مسئول كيهان گفت: ما كه غيب‌گو نيستيم بنابراين چگونه توانستيم تمام مراحل فتنه 88 را قبل از انجام آن پيش‌بيني كنيم؟ اين نشان مي‌دهد كه فتنه‌گران براساس فرمول شناخته شده كودتاهاي مخملي حركت مي‌كردند.

وي گفت: مثلا قبل از انتخاب رنگ سبز از سوي خاتمي و دوستانشان، كيهان انتخاب رنگ را پيش‌بيني كرده بود و يا وقتي خاتمي پيشنهاد رفراندوم داد بنده در يادداشتي پرسيدم آقاي خاتمي اين پيشنهاد شماست يا مايكل لدين. خاتمي البته پاسخي نداد ولي مايكل لدين به گونه‌اي ناشيانه و در دفاع از خاتمي به اين نكته اعتراف كرد.
:: موضوعات مرتبط: ســـــیاســـــی , ,
:: برچسب‌ها: شریعتمداری , رایه الهدی , خاتمی , پاسخ شریعتمداری به نامه خاتمی ,
:: بازدید از این مطلب : 1401
|
امتیاز مطلب : 9
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
مطالب مرتبط با این پست
15 متخصص صهيونيست شخصيت نصرالله را تحليل مي‌کنند
جلسه در دفتر وزیر اطلاعات درباره مشایی
رایة الهدی
آقاي بهجت گفتند:ولایت آقا روح‌الله این‌ها را می‌کشاند-رایة الهدی
39 کتاب؛ پيشنهاد ما براي تقویت دين و انديشه شما
تازه‌ترين گستاخي مفتي اعظم سعودي عليه مسلمانان
واکنش حاج سعیدحدادیان به شکایت مشایی
حجت الاسلام پناهیان :ما وارد دوران مسابقه برای رعایت تقوا شده‌ایم
علامه مصباح يزدي:علت حمایت بنده از جبهه‌پایداری قرارگرفتن افراد صالح‌تر دررأس کاربود
پناهیان:هنوز بسیاری از افراد مذهبی به قداست سیاست پی نبرده‌اند

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
شکر ،خدارا که درپناه حسینم(ع)،گیتی ازاین خوبتر،پناه ندارد........................... ....هرکسی با شمع رخسارت به وجهی عشق باخت/ زان میان پروانه را در اضطراب انداختی / گنج عشق خود نهادی در دل ویران ما / سایه دولت بر این کنج خراب انداختی.../ اللّهم عجّل لولیّک الفرج........ ...با عرض سلام و تحیّت خدمت شما بازدید کننده گرامی به اطلاع می رساند که """برنامه ی هفتگی هیئت کربلا (محمدشهر- عباس آباد - کرج ) به شرح ذیل می باشد: پنجشنبه شب ها ساعت21 با مداحی " حاج رحمــــــــان نـوازنـــــــی "/ جمعــــــــه ها ساعت 7 صبح قــــرائت دعای ندبه توسط آقای محمــــــد بازوبنــــــــدی و شــــرح آن توسط شیخ انصــــــــاری ...ضمنا مراسماتی که بصورت مناسبتی برگزار می گردد از طریق سامانه پیام کوتاه به اطلاع عموم بزرگواران می رسد. سامانه پیام کوتـــــــــاه این هیئت نیز با شماره 30008191000002 پل ارتباطی بین ما و شما می باشد.لطفا نقدها و پیشنهاد های خود را و همچنین پیامک های مهـــــــــدوی و دلنوشته هایتان را جهت انعکاس در این تارنما برای ما ارسال نمایید.ضمنا جهت عضویت در این سامانه عبارت * یازهرا * را به شماره فوق پیامک نمایید. التماس دعا.
منو اصلی
نویسندگان
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
مطالب پربازدید
پیوندهای روزانه